Strona głównaGryAktualnościGearbox potwierdza Borderlands 3 i pokazuje pierwszy trailer

Gearbox potwierdza Borderlands 3 i pokazuje pierwszy trailer

Na dzisiejszym panelu podczas festivalu PAX East Gearbox potwierdziło prace nad Borderlands 3, pokazało również pierwszy, duży trailer tej gry. Czego mogliśmy się z tej prezentacji dowiedzieć?

Informacje o pracach nad Borderlands 3 oficjalnie się potwierdziły. Wczoraj zobaczyliśmy pierwszy teaser, zatytułowany Mask of Mayhem, jednak pokazywał on głównie postaci, a nie gameplay:

Dziś pokazano trwający niemal 4 minuty trailer. Widzimy na nim chociażby czterech nowych Łowców, wśród nich Siren z magicznymi ramionami i wielkim robotem u boku. W grze zobaczymy wiele nowych, jak również powracających postaci, które przewinęły się przez całą serię – wróci chociażby lubiany robot Claptrap. Także wśród naszych przeciwników zobaczymy zarówno stare jak i nowe twarze.

Borderlands 3 nie będzie ograniczało się do jednej planety. Większość akcji będzie dziać się na Pandorze, ale na trailerze możemy zobaczyć wiele innych światów. I na każdym będzie można zrobić mocną rozwałkę. A zapewnić ma to ponad – uwaga – MILIARD wariantów broni. Ilość wręcz obłędna.

Zobaczcie sami całą filmową zapowiedź:

Kolejne informacje na temat trzeciej części Borderlands mają zostać ujawnione 3 kwietnia. Ciekawe czy pojawi się wśród nich wiadomość o dostępności na Epic StoreCo sądzicie na temat ujawnionego dzisiaj zwiastuna?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię