Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 na wyłączność Epic Games Store?

Borderlands 3 na wyłączność Epic Games Store?

Kolejna gra, kolejny epizod serii – a czy będzie na wyłączność Epic Games Store? Tym razem w roli głównej mamy Borderlands 3, a reżyserem jest dyrektor generalny Gearbox Software.

Pytanie o to, czy Borderlands 3 będzie tytułem ekskluzywnym w Epic Games Store musiało się pojawić. I tak będzie zapewne jeszcze przez długi czas w przypadku każdej większej produkcji. Patrz Metro metro co narobiłeś.

Tym razem pytanie nie jest zadawane bezpodstawnie. Internauci dokopali się tweeta Randy’ego Pitchforda, dyrektora generalnego Gearbox Software, który w grudniu zamieścił wpis, w którym wyraża zadowolenie ze współpracy z Epic Games Store.

Pod wpisem już rozpoczęła się nagonka na sklep Epic, jak i samo Borderlands. Internauci wytykają Epic Games Store brak odpowiednich zabezpieczeń przy logowaniu, źle działający launcher oraz przekonują, jak bardzo w Borderlands 3 grać nie będą.

Zobacz: Gearbox Software zaprezentuje Borderlands 3 podczas PAX Eest 2019

W dyskusji uczestniczy sam Putchford, który ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom, ale stara się bronic Epic Games Store. W jednym z wpisów zauważa, że PC to PC i nie widzi różnicy w tym, z jakiego sklepu pochodzi gra, oraz że sam jest użytkownikiem wielu platform z grami.

Wygląda na to, że więcej szczegółów poznamy dopiero 28 marca, kiedy to na PAX East odbędzie się prezentacja Borderlands 3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię