Strona głównaWiadomościGearbox zaprasza do zamkniętych testów tajemniczej gry Project 1v1

Gearbox zaprasza do zamkniętych testów tajemniczej gry Project 1v1

Twórcy serii Borderlands szykują wielką niespodziankę dla fanów pierwszoosobowych gier. Tylko nieliczni będa mogli sprawdzić ją przed premierą.

Opublikowany dzisiaj newslatter studia Gearbox wzbudził w nas lekki niepokój, ale też fascynację. Z listu dewelopera dowiadujemy się, że w kalendarzyku wydawniczym mają zagadkową produkcję o nazwie kodowej Project 1v1. Będzie to intrygujący gatunkowy miks FPS-a z elementami karcianki. Rozgrywka ma opierać się na pojedynkach 1v1 w trzech trybach: Ranked (matchmaking), Challange (rywalizacja z dowolną osobą), Arena (walka z aktualnym mistrzem).

Niestety to wszystko, czym podzielili się z nami twórcy. Nie ma żadnego gameplayu, zrzutów ekranu, czy chociażby krótkiego opisu enigmatycznej gry. W oficjalnym ogłoszeniu zawarto jedynie zaproszenie do wzięcia udziału w zamkniętych testach.

„Latem tego roku przeprowadzimy krótki test techniczny na PC, aby sprawdzić infrastrukturę online i dowiedzieć się, co gracze myślą o grze, abyśmy mogli zebrać potrzebne infromacje do dalszego rozwoju projektu. Jeśli chcesz być wśród pierwszych testujących Project 1v1, zacznij od razu przechodząc na stronę Project1v1.com.”

Kto ma ochotę przekonać się na własne oczy, co tym razem zgotowali nam projektanci serii Borderlands, należy przejść na oficjalną stronę i podać swoje dane. Kiedy rozpoczną się testy? Nie wie nikt oprócz dewelopera. Przez wzgląd na to, że gra będzie można przetestować wyłącznie na serwerach amerykańskich, reszta świata może odczuwać sieciowy dyskomfort.  

 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię