Strona głównaWiadomościRuszyło Forum Gaming Society!

Ruszyło Forum Gaming Society!

Zgodnie z pierwotnym planem i sugestiami naszych Czytelników, uruchomiliśmy Forum dyskusyjne. To jeden z elementów naszej strategii – stworzenia najlepszego miejsca dla Graczy w polskiej sieci.

Nie poszliśmy przy tym na łatwiznę i nie postawiliśmy forum w oparciu o phpBB. Nową funkcjonalność napisaliśmy od zera, stawiając przede wszystkim na minimalizm, niehamowaną niczym wydajność i niskie obciążenie łącza, które docenią szczególnie osoby przeglądające treści na telefonie.

Kształt forum będzie zmieniał się dynamicznie i wraz z pojawianiem się nowych treści przybędzie na nim znacznie więcej działów. Nie zabraknie też szeregu funkcji znanych z tradycyjnych for, które będziemy wdrażać stopniowo, po gruntownych testach – by już od samego początku działały idealnie.

Docelowo nasze Forum będzie pozwalało na błyskawiczną komunikację pomiędzy graczami, umożliwi tworzenie klanów, umawianie się na turnieje czy stanie się furtką do niedostępnych w Polsce usług Premium. Już teraz zapraszamy do intensywnych dyskusji, które przy okazji będą podbijać rangi użytkowników, dając przy tym wymierne korzyści (szczegóły wkrótce).

Źródło: wł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię