Strona głównaGryAktualnościGears 5: gra dostanie mnóstwo nowości, w tym Nową Grę Plus

Gears 5: gra dostanie mnóstwo nowości, w tym Nową Grę Plus

Twórcy Gears 5 zapowiedzieli, że najnowsza odsłona serii już niedługo otrzyma dodatek fabularny. Gra otrzyma też tryb Nowej Gry +.

W DLC poruszony zostanie temat Hivebusters, grupy z trybu Ucieczki, w który możemy zagrać w coopie. W Ucieczcie chodzi o to, by dostać się do wnętrza jednej z baz Szarańczy, podłożyć ładunek wybuchowy, a następnie uciec zanim eksploduje. Jednak Hivebusters nie było dostępne w kampanii singleplayer – teraz ma się to zmienić.

Gears 5

Poza zarysem tematu, nie znamy szczegółów dodatku. Główna producentka gry, Zoe Curnoe zdradziła jedynie, że ma on zająć około 4 godzin. Nie wiadomo też czy dodatek będzie darmowy czy płatny. Tego typu szczegóły mają się pojawić na początku grudnia.

Zobacz: Gears 5 na Xbox Series S zadziała w 120 klatkach

To nie jedyna nowość, jaka trafi do Gears 5. Gra ma zyskać tryb Nowej Gry +. Jak w większości gier z podobnym trybem, chodzi o możliwość ukończenia gry jeszcze raz, ale na dużo wyższym poziomie trudności. W przypadku Gears 5 tryby będą dwa – Inconceivable oraz Ironman. Na tym ostatnim mamy tylko jedno życie, więc jeśli zginiemy – zaczynamy grę o samego początku. W grze pojawi się również mnóstwo nowości dla miłośników skinów i modyfikatorów.

Zapowiedziano także piątą operację w multiplayerze. Przyniesie ona między innymi klasy niezależne od wybranej postaci. Gra dostanie też także wyczekiwany update dla Xboxa Series X / S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię