Strona głównaKonsoleGears 5 na Xbox Series S zadziała w 120 klatkach

Gears 5 na Xbox Series S zadziała w 120 klatkach

Xbox Series S nie będzie najwyraźniej tak słaby, jak niektórym się wydawało. Na tańszej konsoli Microsoftu Gears 5 wyciągnie aż 120 klatek.

Zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series X, brakuje jeszcze kilku system sellerów. Zanim jednak dowiemy się o zupełnie nowych premierach i IP, możliwości konsol będą prezentować tytuły upgrade’owane z aktualnej generacji. W przypadku Microsoftu będzie to m.in. Gears 5.

Zobacz: Hogwart i Godzilla pojawiły się w Microsoft Flight Simulator

Od początku było wiadomo, że seria S będzie tą słabszą wersją next-genowej konsoli Microsoftu. Razem z niższą ceną przychodzi brak napędu, słabsze podzespoły i brak 4K. Nie oznacza to jednak, że gry nie wejdą na wyższy poziom.

Gears 5 możemy w rezultacie już oglądać w 120 klatkach na Xbox Series X. Jeżeli faktycznie chcecie doświadczyć pełną ilość fpsów, zamiast oglądać wideo na YouTube, musicie pobrać oryginalny materiał. Na powyższym filmie widać jednak coś więcej niż tylko framerate Gearsów. W akcji możemy zaobserwować nową opcję Quick Resume.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePPE
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię