Strona głównaGryAktualnościGears 5: Nowa zawartość będzie pojawiać się co 3 miesiące

Gears 5: Nowa zawartość będzie pojawiać się co 3 miesiące

Deweloper zdradził swoje ambitne plany odnośnie nowego Gears of War.

Jak powszechnie wiadomo, premiera to nie wszystko. Kiedy twórcy upewnią się, że Day-One Patch naprawia wszelkie problemy, a gracze mogą spokojnie pochłaniać tytuł, jaki niedawno ujrzał światło dzienne, trzeba zacząć myśleć o przyszłości. Przyszłości, która w przypadku nowych Gearsów wygląda dosyć kolorowo.

Zobacz: Dave Bautista z Guardians of the Galaxy grywalną postacią Gears 5

Sam model aktualizacji nie jest żadnym odkryciem. Operacja jest terminem określającym regularne dodatki. Coś na wzór sezonów. Co trzy miesiące Gearsy będą wzbogacane o nowy content, postaci oraz Tour of Duty, darmowy battle pass, działający na dokładnie takich samych zasadach jak te z Rocket League czy Fortnite’a. Z tą jednak różnicą, że za Tour of Duty nie trzeba będzie płacić.

Kluczowym słowem w powyższym filmie zdaje się być właśnie hasło „free”. Na każdym kroku narrator przypomina, że gracze nie będą musieli wyłożyć ani grosza na nową zawartość. Prawdopodobnie twórcy nastawili się na zarobek z mikropłatności.

Zanim jednak pierwsza operacja ujrzy światło dzienne, trzeba nacieszyć się podstawową grą. Opublikowane wczoraj na kanale Gears of War wideo ma na razie funkcjonować jako zapewnienie graczy o przemyślanych planach na przyszłość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię