Strona głównaGryAktualnościGears 5 z niewiadomych przyczyn zablokowane

Gears 5 z niewiadomych przyczyn zablokowane

Na chwilę przed premierą najnowszej odsłony Gears of War, gra z niewyjaśnionych przyczyn została zablokowana. Na szczęście nie dotyczy to naszego kraju tylko Chin. Studio The Coalition przeprasza graczy.

Wszyscy gracze z Chin dostali właśnie oficjalną informację, że najnowsza odsłona serii Gears of War została zablokowana z powodu szczególnego problemu. Wiadomość została opublikowana na stronie gry na platformie Steam przez jednego z deweloperów.

Zobacz: Gears 5: Nowa zawartość będzie pojawiać się co 3 miesiące

W komunikacie czytamy:

Pojawił się pewien szczególny problem z wydaniem Gears 5 w Chinach, który uniemożliwia użytkownikom dostęp do pełnej wersji gry. Niestety, musimy przez to wstrzymać sprzedaż i przyjmowanie zamówień przedpremierowych w Chinach. aktualnie weryfikujemy przyczyny i poinformujemy Was jak tylko uzyskamy więcej informacji na ten temat. dziękujemy za wyrozumiałość.

Najdziwniejsze jest to, że nikt nie wie o co chodzi i jaka jest przyczyna problemu. takie sytuacje powodują powstanie dodatkowych plotek i spekulacji. Nie wiadomo kiedy gra będzie ponownie dostępna i ruszą zamówienia. Warto przypomnieć, że Gears of War 4 było zablokowane w Chinach z powodu zbyt brutalnych treści. Możliwe, że tym razem znowu chodzi o to samo jednak nikt tego głośno nie chce lub nie może powiedzieć.

Zobacz: Dave Bautista z Guardians of the Galaxy grywalną postacią Gears 5

Premiera Gears 5 zaplanowana jest na 10 września. Tytuł będzie dostępny na Xbox One oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię