Strona główna Wiadomości Geil oświetli nam wnętrze komputera dzięki pamięciom DDR4 Super Luce RGB Sync

Geil oświetli nam wnętrze komputera dzięki pamięciom DDR4 Super Luce RGB Sync

- Reklama -

Podzespoły gamingowe uwydatnia wydajność oraz ich wygląd. Firma Geil złączyła ze sobą te dwie cechy, tworząc najnowszy model pamięci zgodny z artystyczną wizją grania.

Wnętrze komputera wyznacza nie tylko jakość rozgrywki, czy też prędkość kl/s. Może tak było jeszcze kilka lat temu, ale teraz dawne zasady rządzące polityką sprzedaży urządzeń komputerowych przestały obowiązywać. Liczy się nie tylko moc komponentów, ale również ilość wrażeń, jakie są w stanie zaoferować nam poza grą. Decydują o tym metody przyciągania naszego wzroku ku zawartości komputera.

Geil biorąc pod uwage współczesne wymagania graczy proponuje najnowszą wersję pamięci DDR4, które zapewniają poziom rozrywki na każdej płaszczyźnie zarówno wirtualnej, jak i w odniesieniu do rzeczywistości. Mowa tu o modelu Super Luce RGB Sync dostępnym z zaawansowanym systemem podświetlenia RGB. Po umieszczeniu kosteczek w slocie RAM w rozmiarze 8 lub 16 GB, otrzymamy wydajność o światowej klasie i wysoką personalizację działania diod RGB.

Podświetlenie RGB zastosowane na metalowym radiatorze nie potrzebuje do pracy żadnego zewnętrznego zasilania. Wystarczy włożyć pamięć do banków i ustawić wedle gustu tryb iluminacji za pomocą oprogramowania Asus Aura Sync. Tamże możemy dopasować emanujące z pamięci światło do pozostałych urządzeń wspierających tą aplikację.

Pamięci Super Luce RGB Sync będą sprzedawane w pakietach po 2×4 GB lub 2x 8GB w kilku odmianach opóźnień (CL 15, CL 16, CL 17) i taktowania 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz, 2800 MHz, 3000 MHz oraz 3200 MHz.    

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE