Strona głównaWiadomościGeil oświetli nam wnętrze komputera dzięki pamięciom DDR4 Super Luce RGB Sync

Geil oświetli nam wnętrze komputera dzięki pamięciom DDR4 Super Luce RGB Sync

Podzespoły gamingowe uwydatnia wydajność oraz ich wygląd. Firma Geil złączyła ze sobą te dwie cechy, tworząc najnowszy model pamięci zgodny z artystyczną wizją grania.

Wnętrze komputera wyznacza nie tylko jakość rozgrywki, czy też prędkość kl/s. Może tak było jeszcze kilka lat temu, ale teraz dawne zasady rządzące polityką sprzedaży urządzeń komputerowych przestały obowiązywać. Liczy się nie tylko moc komponentów, ale również ilość wrażeń, jakie są w stanie zaoferować nam poza grą. Decydują o tym metody przyciągania naszego wzroku ku zawartości komputera.

Geil biorąc pod uwage współczesne wymagania graczy proponuje najnowszą wersję pamięci DDR4, które zapewniają poziom rozrywki na każdej płaszczyźnie zarówno wirtualnej, jak i w odniesieniu do rzeczywistości. Mowa tu o modelu Super Luce RGB Sync dostępnym z zaawansowanym systemem podświetlenia RGB. Po umieszczeniu kosteczek w slocie RAM w rozmiarze 8 lub 16 GB, otrzymamy wydajność o światowej klasie i wysoką personalizację działania diod RGB.

Podświetlenie RGB zastosowane na metalowym radiatorze nie potrzebuje do pracy żadnego zewnętrznego zasilania. Wystarczy włożyć pamięć do banków i ustawić wedle gustu tryb iluminacji za pomocą oprogramowania Asus Aura Sync. Tamże możemy dopasować emanujące z pamięci światło do pozostałych urządzeń wspierających tą aplikację.

Pamięci Super Luce RGB Sync będą sprzedawane w pakietach po 2×4 GB lub 2x 8GB w kilku odmianach opóźnień (CL 15, CL 16, CL 17) i taktowania 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz, 2800 MHz, 3000 MHz oraz 3200 MHz.    

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię