Strona głównaGryGeneforge 1 – Mutagen, Hood: Outlaws & Legends oraz Iratus: Lord of...

Geneforge 1 – Mutagen, Hood: Outlaws & Legends oraz Iratus: Lord of the Dead za darmo

W tym tygodniu Epic Games przygotował dla graczy aż trzy gry, które możecie pobrać za damo. Miłośnicy skradanek oraz turowych RPG nie będą zawiedzeni.

Zacznijmy od najnowszej produkcji, która miała swoją premierę w maju tego roku jako pełna wersja, po raz pierwszy ukazała się wiosną 2020 roku. Konkretniej mowa o Iratus: Lord of the Dead. Jest to turowa gra taktyczna z elementami gatunku rougelike, której akcja osadzona jest w mrocznej fantastycznej krainie. Zadaniem gracze będzie poprowadzenie armii nieumarłych, aby pomóc nekromancie dotrzeć do powierzchni gdzie będzie mógł siać terror i zniszczenie wśród śmiertelników.

Aby dodać Iratus: Lord of the Dead  należy wejść TUTAJ.

Drugim z tytułów jest Hood: Outlaws & Legends czyli dynamiczna gra akcji dla wielu graczy. W opisie gry czytamy:

Przeciwstawiający się bezlitosnemu i ciemiężącemu poddanych państwu buntownicy i włóczędzy ze wszystkich zakątków walczą, aby stać się legendą. Aby zdobyć poparcie wśród uciskanej ludności, rywalizujące ze sobą bandy przeprowadzają śmiałe napady i uderzają bogatych tam, gdzie boli najbardziej. Czy ktoś jest ludowym bohaterem czy żądnym złota wyrzutkiem, z łupami mogą odejść tylko najlepsi.

Zbierz drużynę banitów i spróbujcie wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Dwie drużyny graczy muszą przeprowadzić doskonały napad w miejscach patrolowanych przez zabójczo groźnych strażników SI. Wykorzystaj unikalne umiejętności i tajemnicze zdolności każdej postaci. Działaj potajemnie i wykradaj skarby niezauważony albo tocz otwarte i brutalne walki.

Aby pobrać Hood: Outlaws & Legends należy wejść TUTAJ.

Trzecim z tytułów jest Geneforge 1 – Mutagen, czyli gra RPG osadzona w nietypowym świecie. Gracz będzie tworzył własną armię zmutowanych potworów. Pod względem graficznym produkcja przypomina Tibię. W tym świecie rządzi magia i potężne zaklęcia pozwalające na przywołanie armii potworów.

Geneforge 1 – Mutagen oferuje niezrównaną swobodę rozgrywki. Posłuż się magią lub swoimi zabójczymi zwierzęcymi towarzyszami, by zmiażdżyć wrogów. Albo ucieknij się do fortelu, dyplomacji lub ukrycia, by ukończyć grę, nie atakując przeciwnika. Wybierz spośród szeregu zwaśnionych frakcji lub zniszcz wszystkie. Pokonaj końcowego bossa lub zmień strony i dołącz do niego. Walcz w pojedynkę za pomocą ostrzy, pocisków lub magii, albo stwórz własną armię zmutowanych potworów.

Aby pobrać Geneforge 1 – Mutagen należy wejść TUTAJ.

Na pobranie wszystkich powyższych gier macie czas do przyszłego czwartku 07.07.2022 do godziny 17.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię