Strona głównaEsportRed Bull Flick – trzecia edycja wyjątkowego turnieju CS:GO 2 vs 2

Red Bull Flick – trzecia edycja wyjątkowego turnieju CS:GO 2 vs 2

Red Bull Flick to turniej w CS:GO, którzy rozgrywany jest w formie Hold the Flag. Trwają zapisy do gry. Dobierz najlepszego kompana i weźcie udział w wyjątkowej grze.

Pierwszy turniej Red Bull Flick startuje 5 lipca. Obecnie trwają zapisy zawodników, aby wziąć udział w zawodach należy zarejestrować się pod adresem: www.redbull.pl/flick. W tegorocznej edycji gracze będą rywalizować na pięciu specjalnie przygotowanych mapach. Każda z nich charakteryzuje się innymi mechanikami, co będzie miało znaczny wpływ na sposób rozgrywki. Oprócz wysokich umiejętności aimowych, dostosowanie odpowiedniej strategii do danej mapy może okazać się kluczowe, by sięgnąć po zwycięstwo. Elementy jakie możemy odnaleźć na mapach, to między innymi teleporty, boosty, windy oraz rampy surfingowe. Celem graczy będzie utrzymanie wyznaczonej strefy oraz doprowadzenie do sytuacji, w której przeciwnikowi skończą się „tickety”.

W Polsce turniej Red Bull Flick odbywa się w formacie 4 osobnych turniejów kwalifikacyjnych oraz finału, w którym zmierzą się najlepsze polskie duety. Pierwsze kwalifikacje zostały rozegrane offline na Pyrkonie, wszystkie kolejne zostaną rozegrane online.

Zwycięska drużyna z każdych kwalifikacji zapewni sobie miejsce w krajowym finale. Zwycięzcy całego turnieju zagwarantują sobie możliwość udziału w międzynarodowych rozgrywkach w Kopenhadze. Mapy, na których rozgrywany będzie turniej dostępne są do pobrania w warsztacie Steam już teraz. Listę map wraz z krótkimi filmami znaleźć można na stronie projektu. Nie zwlekajcie i już dziś rozpocznijcie trening na nowych mapach – znajomość mechanik i kluczowych punktów będzie bardzo pomocna w walce o zwycięstwo.

ZAPISY: www.redbull.pl/flick

Turniej realizowany jest we współpracy z firmą Logitech G, Garmin oraz AMD.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię