Strona głównaWiadomościGenesis Krypton 500 – nowa, optyczna myszka dla graczy

Genesis Krypton 500 – nowa, optyczna myszka dla graczy

Firma Genesis zaprezentowała nowa myszkę dla graczy, która wzbogaci jej portfolio. Nowy model otrzymał nazwę Krypton 500 i skierowany – jak twierdzi producent – do bardziej wymagających użytkowników.

Genesis to marka należąca do firmy Natec. W jej ofercie znajdują się produkty dedykowane graczom komputerowym. Kolejnym z nich jest myszka o nazwie Krypton 500. Gryzoń został wyposażony w sensor optyczny Pixart PMW3325. Bez wątpienia nie jest to najlepszy czujnik na rynku, ale trudno zarzucić mu jakieś wielkie niedoskonałości. Największą wadą są nie za duże prędkości maksymalne, ale nie powinno to stanowić aż tak dużej przeszkody.

W myszce można ustawić maksymalną czułość na poziomie 7200 DPI. Zmian dokonuje się przy pomocy dedykowanego przycisku na obudowie. Gryzoń pozwala również na ustawienie częstotliwości raportowania 125, 250, 500 lub 1000 Hz, rejestrowanie makr i zapisywanie profili. Pod przyciskami głównymi zastosowano markowe przełączniki Omron o żywotności 10 mln kliknięć. Myszka ma również wbudowaną pamięć, dzięki czemu zapamiętuje wszystkie ustawienia, nawet po odłączeniu od komputera.

Genesis Krypton 500 – według danych producenta – waży 98 gramów. Ma w sumie 7 przycisków i ergonomiczny kształt, przystosowany do osób praworęcznych. Sugerowana cena detaliczna została ustalona na poziomie 109 zł, co czyni ją dość ciekawym produktem.

Źródło: Genesis

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię