Strona głównaWiadomościGenesis Krypton 770 - tania mysz z esportowymi aspiracjami

Genesis Krypton 770 – tania mysz z esportowymi aspiracjami

Genesis Krypton 770 to, jak przekonuje producent, mysz skierowana do odbiorców aspirujących w kierunku e-sportu, która jednak ma być dostępna dla kieszeni przeciętnego Kowalskiego.

W Kryptonie 770 zainstalowano sensor optyczny PixArt PMW 3360, który może pracować z rozdzielczością nawet do 12 tysięcy DPI i przy akceleracji rzędu 50 g. To sensor często spotykany w myszach z wyższych półek cenowych. Oprócz niego zastosowano przełączniki Omron – ich żywotność ma według zapewnień producenta sięgać 20 milionów kliknięć. Do tego należy dodać kabel w oplocie oraz gumowane boki gryzonia, jak również specjalnie przygotowane ślizgacze. Producent twierdzi, że mysz dysponuje bardzo szerokim wachlarzem ustawień – zarówno DPI (w zakresie od 100 do wspomnianych już 12 tysięcy) jak i podświetlenia. Wybierać można spośród 16,7 mln kolorów, którymi sterujemy z poziomu oprogramowania. Ważną funkcją Kryptona 770 ma być również wbudowana pamięć, która pozwoli nam zapisywać nasze ustawienia i przenosić między komputerami.

Oryginalnym dodatkiem do myszy jest karta Ninja Wallet Card – ten ciekawy gadżet ma kilkanaście różnych zastosowań, takich jak otwieracz, śrubokręt i nóż do papieru, a wszystko w formie karty, którą można włożyć do portfela.

Mysz (w zestawie z kartą) kosztuje około 159 zł.

Źródło: Genesis

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię