Strona głównaWiadomościGenesis prezentuje limitowaną edycję fotela Nitro 330. Fotel idealny dla fanów wojennych...

Genesis prezentuje limitowaną edycję fotela Nitro 330. Fotel idealny dla fanów wojennych FPS-ów?

Jest wiele foteli na rynku, ale tylko jeden o wojennych barwach. Po zajęciu miękkiego stanowiska będzie można wygrać każdą bitwę w Battlefield 1 i COD:WWII.

Sprzęt i akcesoria komputerowe coraz częściej dobieramy wedle własnych preferencji. Budujemy osobiste centrum rozrywki, które to oddaje nasz charakter lub klimat gier najczęściej ogrywanych na blaszaku. Kompletując zestaw do grania w FPS-y będziemy więc szukać akcentów typowych dla działań zbrojnych, gdzie kolor, kształt i natura przywołują prawdziwą historię, by choć na chwilę poczuć się jak wirtualny żołnierz.

Dlatego fotel Nitro 330 Military Limited Edition powinien szczególnie spodobać się fanom COD:WWII, Battlefield 1 i wielu innych strzelanek symulujących wojenne doznania. Ma zapewnić wygodę wymaganą do walki w terenie i w obszarze zabudowanym. Nadto zielonkawy kolor z gwiazdą na siedzisku pozwoli wzbogacić wystrój wnętrza, kamuflując gracza przed wszelkim wrogiem, który sprawdza ile czasu spędzamy przy kompie.

Naszą bazę rozbudujemy o nowy fotel już całkiem niedługo. Będzie kosztować więcej od swojego protoplasty, jednak nie aż tyle, by nie przypuścić ataku na sklepy. 699 zł to chyba nie wysoka cena za wygodę i oryginalny styl, prawda?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię