Strona głównaWiadomościGenesis Rhod 400 – klawiatura membranowa stworzona dla graczy

Genesis Rhod 400 – klawiatura membranowa stworzona dla graczy

Mówi się, że nawet najgorsza klawiatura mechaniczna jest lepsza od najlepszej membranowej. Sporo w tym prawdy. Nie oznacza to jednak, że popularne membranówki nie nadają się do grania. Bardzo ciekawy model zaprezentowała marka Genesis.

Genesis reklamuje swoją nową klawiaturę Rhod 400 jako urządzenie przede wszystkim solidne. Zazwyczaj modele membranowe nie charakteryzują się dobrej jakości materiałami i mocną budową. Tym razem ma być inaczej. Klawiatura została między innymi wzmocniona przy pomocy dwóch aluminiowych klamr i nie straszne jej zalanie wodą. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie membrany, która chroni podzespoły przed cieczą oraz specjalnych otworów, które odprowadzają wodę i ułatwiają suszenie urządzenia.

A co z funkcjami typowo gamingowymi? Genesis obiecuję Anti-Ghosting, który w tym przypadku jest prawdopodobnie rozumiany jako 6-Key Rollover, czyli możliwość aktywowania do sześciu przycisków jednocześnie. Klawisze mają mieć wygodny, wysoki skok, charakterystyczny dla konstrukcji mechanicznych. Nie zabrakło także podświetlenia diodami LED w trzech kolorach – czerwonym, niebieskim oraz fioletowym. Do tego dochodzi 12 klawiszy multimedialnych. Z komputerem Genesis Rhod 400 łączy się przy pomocy 1,8-metrowego kabla USB. Klawiatura ma kosztować około 69 zł.

Źródło: Genesis

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię