Strona głównaWiadomościWiedźmin: Edycja Rozszerzona zupełnie za darmo!

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona zupełnie za darmo!

Wiedźmin to w tym momencie jedna z najbardziej znanych trylogii w świecie gier. Trzecia odsłona zdobyła mnóstwo nagród na całym świecie. Teraz mamy doskonałą okazję, aby przypomnieć sobie pierwszą część serii, bowiem można ją zdobyć całkowicie za darmo.

Promocja została przygotowany przy współpracy serwisów GOG.com oraz Ars Technica. Dzięki niej wszyscy gracze mogą całkowicie za darmo zdobyć pierwszą część Wiedźmina i to w Edycji Rozszerzonej. Wystarczy tylko udać się na specjalnie przygotowaną stronę, podać swojego maila, a następnie kliknąć w przycisk „clam a code”. Po chwili na naszej skrzynce powinien pojawić się kod, który należy aktywować na platformie GOG.com. Po tym gra zostanie na zawsze przypisana do naszego konta.

Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do 27 kwietnia do godziny 12:00. Warto zatem się spieszyć, bo podobna okazja może się już nie powtórzyć. Co prawda gra została wydana w 2008 roku i z pewnością daleko jej do dzisiejszych standardów, ale to wciąż świetna historia, z którą na pewno warto się zapoznać. Tym bardziej, że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona nie ma wysokich wymagań. Wystarczy komputer z procesorem Intel Pentium 4 2,4 GHz, 1 GB pamięci RAM i kartą graficzną GeForce 6600.

Źródło: Ars Technica

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię