Strona główna Wiadomości Genesis rozkręca swój biznes. Do katalogu produktów wprowadza akcesoria do obudów

Genesis rozkręca swój biznes. Do katalogu produktów wprowadza akcesoria do obudów

- Reklama -

Klawiatury, słuchawki, czy też obudowy to dla Genesis za mały kawałek tortu. Ich apetyt wzrósł o nowe części do komputerów, a w tym o kolorowe wiatraki.

Dobrze się dzieje w polskiej firmie Genesis. Ich produkty gamingowe sprzedają się coraz lepiej, toteż postanowili rozszerzyć swoją działalność o kolejne przedmioty pożądania. A będą nimi wszelkiego rodzaju akcesoria, które bezpośrednio zamontujemy wewnątrz blaszaka.

Jako pierwsze w ofercie pojawiły się wentylatory. Już w tej chwili można składać zamówienia na Hydrion 120 mogące sprostać ciepłemu wyzwaniu oraz wymaganiom stawianym wobec estetyki.

Według dostarczonej przez producenta specyfikacji, 12-centymetrowe wirniki przysłużą się do regulacji temperatury komputera bez ingerowania w kulturę pracy. Skrzydła wiatraków obracające się z prędkością do 1000 RPM generują zaledwie 18,8 dB hałasu. Jedyne co może oderwać co poniektórych od grania to zainstalowane w nich podświetlenie LED. Zależnie od wyboru koloru wiatraka (czerwony, biały, zielony, niebieski), 15 diod wzmocni efektowność działania wirników, a także nada gamingowego charakteru całej jednostce.

Z racji niskiej ceny za sztukę Hydrion 120 (20 zł) warto łączyć je w pary, a nawet w trójkąty.         

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE