Strona głównaWiadomościGenesis rozkręca swój biznes. Do katalogu produktów wprowadza akcesoria do obudów

Genesis rozkręca swój biznes. Do katalogu produktów wprowadza akcesoria do obudów

Klawiatury, słuchawki, czy też obudowy to dla Genesis za mały kawałek tortu. Ich apetyt wzrósł o nowe części do komputerów, a w tym o kolorowe wiatraki.

Dobrze się dzieje w polskiej firmie Genesis. Ich produkty gamingowe sprzedają się coraz lepiej, toteż postanowili rozszerzyć swoją działalność o kolejne przedmioty pożądania. A będą nimi wszelkiego rodzaju akcesoria, które bezpośrednio zamontujemy wewnątrz blaszaka.

Jako pierwsze w ofercie pojawiły się wentylatory. Już w tej chwili można składać zamówienia na Hydrion 120 mogące sprostać ciepłemu wyzwaniu oraz wymaganiom stawianym wobec estetyki.

Według dostarczonej przez producenta specyfikacji, 12-centymetrowe wirniki przysłużą się do regulacji temperatury komputera bez ingerowania w kulturę pracy. Skrzydła wiatraków obracające się z prędkością do 1000 RPM generują zaledwie 18,8 dB hałasu. Jedyne co może oderwać co poniektórych od grania to zainstalowane w nich podświetlenie LED. Zależnie od wyboru koloru wiatraka (czerwony, biały, zielony, niebieski), 15 diod wzmocni efektowność działania wirników, a także nada gamingowego charakteru całej jednostce.

Z racji niskiej ceny za sztukę Hydrion 120 (20 zł) warto łączyć je w pary, a nawet w trójkąty.         

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię