Strona głównaEsportGenesis zostało partnerem technologicznym Pompa Team

Genesis zostało partnerem technologicznym Pompa Team

Pompa Team oraz polska marka sprzętów gamingowych Genesis nawiązały partnerstwo technologiczne. W ramach współpracy cały zespół otrzyma od producenta pokaźne zestawy sprzętów.

Pompa Team to grupa streamerów i YouTuberów z Isamu, Nitrozyniakiem i Graczolem na czele. Stworzyli oni własną markę, która z czasem wzbogaciła się o profesjonalne drużyny esportowe. Pompa Team ma aż dwa zespoły Counter-Strike: Global Offensive (Black i Yellow), a także dywizję League of Legends.

Teraz Pompa Team nawiązało współpracę z Genesis, czyli gamingową marką firmy Natec. Producent został partnerem technologicznym organizacji. To oznacza, że członkowie zespołu otrzymają pokaźne zestawy sprzętów, w tym:

  • fotele dla graczy Nitro 880,
  • klawiatury mechaniczne Thor 300 TKL,
  • myszki optyczne Krypton 700,
  • słuchawki stereo H70,
  • podkładki twarde M33 Lava,
  • podkładki typu speed serii M12.

Jednak na tym współpraca się nie kończy. Fotele Genesis Nitro 880 mają być stałym wyposażeniem Gaming House’u Pompa Teamu, który ma zostać otwarty w przeciągu najbliższych 2 tygodni. Obie marki zapewniają również o tym, że będą się nawzajem wspierać i organizować różne akcje, chociaż szczegóły nadal nie są znane.

Źródło: Genesis

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię