Strona głównaGryAktualnościGenshin Impact: kolejne przecieki zdradzają nową lokalizację wyczekiwanego regionu

Genshin Impact: kolejne przecieki zdradzają nową lokalizację wyczekiwanego regionu

Genshin Impact to jedna z większych premier końcówki zeszłego roku, z 40 milionami graczy. Firma miHoYo właśnie zapowiedziała kolejny update.

Ostatnią dużą aktualizacją Genshin Impact była ta do wersji 1.4, z nową postacią i nowym eventem. Wkrótce potem zaczęły się prace nad aktualizacją do wersji 1.5, którą poprzedziły beta testy. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem, bo gracze zaczęli zdradzać szczegóły zawartości. W ten sposób w sieci pojawiły się prawie wszystkie informacje. Wiemy już, że znowu dostaniemy dwie kolejne postaci i nowy system baz. Ale po wersji 1.5 już czeka na graczy coś nowego.

Zobacz: MiHoyo planuje podobno wspierać Genshin Impact przez następnych 12 lat

Jeśli gracie w Genshin Impact już od jakiegoś czasu, to pewnie słyszeliście o regionie Inazuma. To jeden z mocno wyczekiwanych, nowych regionów w grze, powiązany z pojawieniem się kolejnych postaci – Baizhu i Yaoyao. Wiele wskazuje na to, że region ten ma się pojawić w następnej aktualizacji – do wersji 1.6. Kolejne informacje pozwalają przypuszczać, że lokalizacja tego regionu uległa zmianie.

Przeciek na ten temat pochodzi od popularnego gracza, Lumie i zdradza, że Inazuma znajdzie się za Kamiennym Lasem Guyun. Prawdopodobnie chodzi o uniknięcie ujawnienia aż tylu informacji co przy okazji beta testów 1.4 i możemy się spodziewać, że w grze pojawi się jeszcze wiele zmian w porównaniu z tym, co widzieliśmy na różnych etapach dostępu testowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię