Strona głównaGryAktualnościGeorge R.R Martin nie może się doczekać Elden Ring, które "wygląda niesamowicie"

George R.R Martin nie może się doczekać Elden Ring, które „wygląda niesamowicie”

George R.R Martin, autor Gry o Tron opisuje swoje doświadczenie tworzenia mrocznego świata, który posłużył za fundament Elden Ring.

Zniecierpliwione oczekiwanie wokół Elden Ring robi się całkiem namacalne, czego najlepszym dowodem jest nagroda najbardziej oczekiwanej gry, którą przyznano nowemu dziełu FromSoftware dwa lata z rzędu. Swojego podekscytowania nie ukrywa również sam George R.R Martin, który na swoim blogu opisał jak pracowało mu się z reżyserem, Hidetaką Miyazakim oraz całym studiem.

George R.R Martin

Opisał jak kilka lat temu Miyazaki odezwał się do niego z prośbą o pomoc w stworzeniu tła fabularnego dla nowej gry, nad którą zaczynali wtedy pracować. Choć gry nie były w centrum zainteresowania autora, pomysł wydał mu się tak ekscytujący, że nie mógł odmówić. Studio tworzyło niesamowity klimat, a to co było im potrzebne to głęboki, mroczny świat, jako baza gry. Czyli coś, co Martin uwielbia tworzyć.

Zobacz: Elden Ring: zawartość edycji specjalnych w przedsprzedaży

Jego zdaniem, współczesne gry są tak duże – a nawet większe niż filmy i zabierają tyle samo czasu by je stworzyć. Swój wpis, który w całości możecie przeczytać tutaj, zakończył słowami, że gra w końcu jest na wyciągnięcie ręki i wygląda niesamowicie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię