Strona głównaWiadomościGeralt od teraz może walczyć z tarczą – fanowski mod do Wiedźmina...

Geralt od teraz może walczyć z tarczą – fanowski mod do Wiedźmina 3

Chociaż nie pasuje to do stylu walki Wiedźmina, to jednak dzięki fanowskiemu modowi można wyposażyć Geralta z Rivii w tarczę. Całkowicie zmienia to styl walki białowłosego bohatera.

Mod został przygotowany przez użytkownika o pseudonimie ScoutBr0. Dzięki modyfikacji można uzbroić Białego Wilka w sporych rozmiarów tarczę. Nie tylko wpływa to na wygląd bohatera, ale też w znaczący sposób zmienia styl walki Geralta. Do tej pory walki Wiedźminem opierały się na kombinacji szybkich ciosów, uników i odpowiednim wykorzystaniu znaków. Teraz potyczki można rozegrać zupełnie inaczej, bardziej spokojnie i… dużo łatwiej. Tarcza pozwala nie tylko na blokowanie ciosów wyprowadzonych z użyciem broni białej, ale także lecących w kierunku bohatera strzał. To ogromne ułatwienie.

Autorowi trzeba przyznać, że przyłożył się do swojej pracy. Do wyboru graczy jest aż 46 tarczy o różnych kolorach i kształtach. ScoutBr0 udostępnił również osiem nowych zbroi, dwanaście kapturów i dwie peleryny, ale te mają głównie znaczenie wizualne. Aby wrażenia z korzystania z modyfikacji były lepsze, warto zainstalować jeszcze dodatek o nazwie Better Torches. Dzięki niemu tarcza Geralta nie będzie magicznie znikać w trakcie jazdy konnej. Modyfikację Shield można pobrać z największego forum z modami, czyli Nexusmods.com.

Źródło: Nexusmods

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię