Strona głównaGryGeralt zadebiutuje w nowej grze już w październiku 2018

Geralt zadebiutuje w nowej grze już w październiku 2018

Ulubiona postać z wiedźmińskiej sagi jeszcze nie złożyła broni. Przed Geraltem całkiem nowe wyzwania, podczas których sprawdzimy jego umiejętność władania mieczem.

Stało się to, na co liczyło wielu graczy. Biały Wilk nie całkiem zniknie z growego firmamentu. Przywdzieje ciężką zbroję, założy wilczy amulet i stanie do walki z szeregiem przeciwników. Nie będą to jednak klasyczne bestie, a wojownicy z odległego świata gier.

Geralt stanie się wybieralną postacią w kontynuacji popularnej bijatyki Soulcalibur 6. Fani Wiedźmina nie muszą mieć obaw o jego prezencję i styl walki. Bandai Namco profesjonalnie podeszło do integracji bohatera z nowym środowiskiem korzystając z gotowego modelu stworzonego przez CDPR. Nawet aktor pierwotnie podkładający głos pod postać i tym razem udzielił swego wsparcia oraz strun głosowych.   

Co na pewno zainteresuje potencjalnych nabywców, będzie on dostępny w podstawowej wersji gry, a nie jak początkowo zakładano w DLC. Tak więc już w dniu premiery Soulcalibur 6, czyli 19 października, przypomnimy sobie jak składa się na palcach zabójczy znak Igni. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy materiał z gry ukazujący między innymi Geralta w wyrównanej walce z Xianguą.

[you tube=LagwjZ24_FE]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię