Strona głównaGryGreedfall dobrze zapowiadający się RPG od Spiders

Greedfall dobrze zapowiadający się RPG od Spiders

Focus Home Interactive na targach E3 zaprezentowało trailer do nowego RPGa tworzonego przez zespół Spiders. Akcja gry została osadzona w XVII wieku i jest mocno zainspirowana europejskim barokiem.

Na udostępnionym filmie przedstawione są początki Greedfall, osadników, najemników i poszukiwaczy skarbów, którzy uciekają przed straszliwą chorobą, jaka trawi kontynent. Uciekinierzy przenoszą się na pełną skarbów wyspę, która jest przesiąknięta magią. Gracze będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji i stanąć po środku konfliktu między najeźdźcami a mieszkańcami wyspy.

Ekipa Spiders położyła duży nacisk na element RPG w grze. Dotyczy to zarówno interakcji pomiędzy postaciami jak i wysoką swobodą w wykonywaniu misji. W grze możemy kroczyć zarówno ścieżką wojny i rozwiązań siłowych jak i dyplomacji lub oszustwa i intryg. Każdy z dokonanych wyborów ma mięć większy lub mniejszy wpływ na otaczający świat i wpływać na sytuację na wyspie.

[you tube=ny8nm_puL6I]

Zapowiada się dość ciekawie. Miejmy nadzieję, że tym razem dostaniemy RPGa, w którym nie ma jednej słusznej ścieżki a wybory gracza w rzeczywistości będą miały rzeczywisty wpływ n świat gry i jej zakończenie.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię