Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGhost of Tsushima będzie brutalną grą. ESRB publikuje opisy krwawych scen

Ghost of Tsushima będzie brutalną grą. ESRB publikuje opisy krwawych scen

Ghost of Tsushima otrzymało oficjalną klasyfikację wiekową od ESRB. Tym samym poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat zawartości nadchodzącej gry.

World of Tsushima, za którego produkcję odpowiedzialne jest studio Sucker Punch, zapowiada się na grę nieco bardziej realistycznie przedstawiającą przemoc niż mogło się wcześniej wydawać. Nikt jednak nie mówił, że samurajowie zabijali w białych rękawiczkach.

Zobacz: Ghost of Tsushima – pierwsze fragmenty rozgrywki wyglądają obłędnie

Opis stworzony przez ESRB wygląda następująco:

“Niektóre ataki kończą się rozczłonkowaniem oraz / lub dekapitacją żołnierzy wroga, często towarzyszą im efekty rozbryzgu krwi. Gracze mogą też wykonywać ciche zabójstwa – wbicie noża w kark, nabicie na miecz. Cutscenki przedstawiają też inne akty przemocy: podpalenia z jednoczesnym okaleczaniem, podpalenie związanych cywilów, zbliżenie nie odciętą głowę.”

Zobacz: The Last of Us: Part II i Ghost of Tsushima z nowymi datami premier

Zdecydowanie nie brzmi to jak opis gry dla osób wrażliwych. Jednak jest zdanie, które zastanowiło nas szczególnie: “Gra prezentuje ujęcie wyeksponowanych męskich pośladków człowieka, który kąpie się w gorących źródłach.” Czy to zdaniem ESRB też element przemocy?

ghost of tsushimaCzy któryś z cytowanych opisów zaskoczył Was jakoś szczególnie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię