Strona głównaGryAktualnościGhost of Tsushima wśród najpopularniejszych trendów Twittera

Ghost of Tsushima wśród najpopularniejszych trendów Twittera

Społeczność Ghost of Tsushima po raz kolejny dała o sobie znać. Tym razem jednak z nieco niestandardowych powodów.

O Ghost of Tsushima ostatni raz głośniej mówiło się przy okazji debiutu Legends, nowego trybu gry dodanego w ramach zawartości post-launch. Teraz gra powróciła ze względu na tweeta jednego z pracowników Sucker Punch Productions.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy mod gwarantuje dodatkowe 30FPS-ów na PC

System hashtagów na Twitterze doczekał się jakiś czas temu drobnej aktualizacji. Niektóre oficjalne tagi dostają własne ikonki pojawiające się automatycznie po wrzuceniu ich w post. Możecie to często zobaczyć przy różnych turniejach esportowych, piłkarskich albo rozdaniach nagród. Tak samo było również z #GhostOfTsushima.

Andrew Goldfarb wrzucił na swojego Twittera krótki post informujący, że „Mini Jin” zniknie z hashtagu gry w przeciągu następnych paru dni. Poruszona tym faktem społeczność postanowiła wziąć udział w spamie Goldfarba i ostatni raz użyć hashtagu z ekskluzywną emotką. Zapoczątkowany przez pracownika Sucker Punch ruch zapewnił grze miejsce wśród najpopularniejszych trendów Twittera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię