Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - gracze znaleźli niedokończoną stację miejskiej kolejki

Cyberpunk 2077 – gracze znaleźli niedokończoną stację miejskiej kolejki

Jeden z członków społeczności Cyberpunk 2077 odnalazł ślady kolejnego elementu, który nie trafił do pełnej wersji gry.

Przez ostatnie lata słyszeliśmy trochę o mechanikach Cyberpunk 2077, których ostatecznie nie możemy doświadczyć w aktualnej wersji gry. Na jeden z takich elementów trafił ostatnio użytkownik Reddita.

Zobacz: Lista najlepiej sprzedających się gier na Steamie w 2020 roku

it looks like they planned on having a fully functioning train system but couldn’t finish it in time! from cyberpunkgame

Graczowi udało się wejść nad asfaltowe drogi i przejść się po konstrukcjach przypominających nadziemne tory. Chociaż brakuje na nich pociągów, u/Sybekul znalazł większą przestrzeń planowaną prawdopodobnie na stację. Drzwi można normalnie otworzyć przyciskiem interakcji, ale w środku znajduje się tylko duży, pusty pokój bez żadnych tekstur.

Wszystko wskazuje więc na to, że CD Projekt Red był na dobrej drodze do stworzenia alternatywnego sposobu poruszania się po Night City. Na nowy środek transportu nie starczyło najwyraźniej czasu i pozostały po nich puste przestrzenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię