Strona głównaGryAktualnościGhost Recon Breakpoint - gra doczeka się diametralnych zmian w rozgrywce

Ghost Recon Breakpoint – gra doczeka się diametralnych zmian w rozgrywce

Szykujcie się na rewolucję. 

Informowaliśmy Was ostatnio, że Ubisoft ma przed sobą bardzo ciężki okres. Przy okazji ostatniego raportu finansowego poinformowali o słabej sprzedaży Breakpointa, niespełnionych oczekiwaniach oraz decyzji o przesunięciu kilku swoich kolejnych premier.

Zobacz: Ubisoft pozwał twórców płatnych cheatów do Rainbow Six Siege

Przy okazji Ghost Recona została jednak również jednoznacznie wyznana chęć poprawy. Sądząc po wczorajszym poście na blogu Ubisoftu, twórcy zabierają się do pracy. Odpowiedzialne za projekt osoby wypunktowały swoje największe zmartwienia jeżeli chodzi o grę oraz kolejność podejmowania każdego z nich.

Niestety na razie widzimy same ogólniki. Żaden ambitnych planów, pierwszy Raid czy Terminator Live Event, nie niesie ze sobą konkretnych dat. W rezultacie najważniejszym elementem jest chęć zmiany charakteru rozgrywki, głównego przedmiotu krytyki. Bardzo możliwe, że w odstawkę pójdzie grind związany ze zdobywaniem nowego ekwipunku.

Kto jak kto, ale Ubisoft ma spore doświadczenie w naprawianiu gier, które początkowo nie sprostały oczekiwaniom graczy. Tak wyglądała historia Rainbow Sixa, jednego z aktualnych flagowców firmy, oraz pierwszego The Division. Przesunięciem kilku gier Ubisoft kupił sobie sporo czasu. Wystarczająco prawdopodobnie, żeby doprowadzić Breakpointa do stanu użyteczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię