Strona głównaGryAktualnościUbisoft uznaje Ghost Recon Breakpoint za porażkę. Planuje dalszy rozwój

Ubisoft uznaje Ghost Recon Breakpoint za porażkę. Planuje dalszy rozwój

Opinia społeczności dotarła również do zarządu. 

Biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenia Ubisoftu, będą mieli sporo czasu, żeby popracować nad Breakpointem. Na pewno mają już za sobą pierwszy krok – przyznanie do winy.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint – recenzja

Nowy Ghost Recon przez społeczność został jednogłośnie uznany za porażkę. Gra wyszła nie tak długo po Wildlands, reprezentowała podobny charakter gameplayu, a do tego została wzbogacona o solidną dawkę grindu, otwierając tym samym dyskusję o kolejnej grze Ubisoftu przypominającej standardowy, otwarty świat.

Podczas czwartkowego podsumowania finansowego CEO Ubisoftu, Yves Guillemot, zaadresował krytykę ze strony społeczności i przyznał, że niezbędne będą zmiany w procesie produkcji.

Co najważniejsze, nie jest to koniec Ghost Recon Breakpoint. Twórcy planują dalej wspierać swoją grę, naprawić swoje błędy i położyć duży nacisk na wydarzenia wewnątrz nowej odsłony. Guillemot zaznaczył również, że firma nie jest zainteresowana odejściem w kierunku pay to win.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię