Strona głównaGryAktualnościGhosts II może być kolejną częścią Call of Duty

Ghosts II może być kolejną częścią Call of Duty

Activision szykuje się do wydania kolejnej części Call of Duty. Wygląda na to, że czeka nas powrót do znanej już serii, tym razem ma to być Ghosts.

Pomimo absurdów związanych z mikropłatnościami, Call of Duty Black Ops 4 zostało ciepło przyjęte przez rynek. To motywuje Activision do otrzymywania tempa w wydawaniu kolejnych części COD-a i w tym roku czeka nas już 16 odsłona cyklu.

Tworzeniem tegorocznej odsłony Call od Duty jest Infinity Ward. Twórcy serii Infinity War oraz troszkę niesławnego Call of Duty Ghosts. To była pierwsza część COD-a, która wprowadziła trochę futurystycznego klimatu do całego cyklu. Nie zostało to dobrze odebrane przez fanów serii, którym wybiegnięcie w przyszłość i stworzenie czegoś na wzór psychologicznego thillera nie przypadło do gustu. Jednak po latach wiele osób ciepło wspomina tę odsłonę gry.

Poszlaką w tej sprawie jest Tweet menadżerki Infinity Ward, na którym widnieje czaszka – symbol tytułowego oddziału Ghosts. Czy faktycznie będzie to nowa odsłona opowieści o oddziale, który z przymrużeniem oka można porównać do Niezniszczalnych Sylvestra Stallone’a? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię