Strona głównaGryAktualnościGhostwire: Tokio opóźnione na PC i PS5

Ghostwire: Tokio opóźnione na PC i PS5

Twórcy nadchodzącego Ghostwire: Tokio poinformowali za pomocą mediów społecznościowych o opóźnieniu premiery gry. Przyczyną są trudności w organizacji pracy podczas produkcji.

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się wpis informujący o opóźnieniu premiery. Została ona przesunięta na początek 2022 roku. W komunikacie studia Tango Gameworks możemy przeczytać:

Dziękujemy za cierpliwość, ponieważ nadal pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci doświadczenie niepodobne do niczego, co kiedykolwiek zrobiliśmy. Podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery Ghostwire: Tokyo na początek 2022 roku.

Chcemy jak najszybciej dostarczyć grę w Wasze ręce, abyście mogli doświadczyć niezapomnianej wersji nawiedzonego Tokio, nad którym ciężko było nam pracować. Jednocześnie skupiamy się również na ochronie zdrowia wszystkich w Tango. Nasze nowe okno wydania da nam czas na ożywienie świata Ghostwire w taki sposób, w jaki zawsze go sobie wyobrażaliśmy.

W Ghostwire: Tokio miasto zostanie opanowane przez śmiertelnie niebezpieczne siły nadprzyrodzone. Gracze korzystając z arsenału spektakularnych zdolności będą musieli pokonać stwory oraz dowiedzieć się co naprawdę stoi na tym wszystkim.

Zobacz: GTA San Andreas – sztuczna inteligencja poprawiła grę

Tago Gameworks jest teraz własnością Microsoftu, który przejął studio po zakupie ZeniMax i Bethesdy. Pomimo tego gra zostanie wydana jaka czasowy ekslusive na PC i PS5. Premiera na Xbox odbędzie się w rok po premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię