Strona głównaKonsoleXbox – Aktualizacja daje rodzicom większą kontrolę

Xbox – Aktualizacja daje rodzicom większą kontrolę

Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania konsol Xbox rodzice będą mogli odetchnąć z ulgą. Teraz system będzie pozwalał na większą kontrolę zakupów dokonywanych za pomocą karty kredytowej.

Nowa aktualizacja dla konsol Xbox ma na celu zapewnienie rodzicom większej kontroli nad nawykami ich dzieci. Dzięki niej będzie można dodawać pieniądze na konto dziecka bezpośrednio w aplikacji. Te młody gracz będzie mógł wydawać na gry lub przedmioty w grze. Nowe ustawienia można zmieniać za pomocą aplikacji Xbox na iOS lub android.

Według bloga Xbox, możesz także wyświetlić saldo konta oraz historię wydatków dziecka. Można również włączyć opcję „Poproś o zakup”, która pozwoli na podejmowanie decyzji na temat zakupów. Blog sugeruje również, że rodzice mogą zintegrować ten system z systemem nagród za ukończenie prac domowych lub dobre wyniki w nauce.

Zobacz: GTA San Andreas – sztuczna inteligencja poprawiła grę

Aplikacja pozwoli na dodanie 10, 15, 25, 50, 75 oraz 100 dolarów. Aplikacja pozwoli także na tworzenie kont dzieci, ustawienia limitów czasu gry oraz tym z kim dzieci mogą bawić się online.

Jak myślicie przydatna rzeczy, czy raczej obawiacie się kontroli ze strony rodziców?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię