Strona głównaWiadomościGigabyte ruszył z konkursem LED Overlay Design Contest, w którym do wygrania...

Gigabyte ruszył z konkursem LED Overlay Design Contest, w którym do wygrania jest gamingowa płyta główna

Firma Gigabyte zorganizowała konkurs na projekt nakładki LED docelowo montowanej na płycie głównej. Trzech autorów najlepszych prac otrzyma płytę główną AORUS Z270X-Gaming 5 oraz wykonaną przez siebie podświetloną nakładkę. 

Zasady konkursu LED Overlay Design Contest są dosyć proste. Należy przejsć do podstrony internetowej Gigabyte i pobrać stamtąd archiwum, w którym skompresowano plik graficzny ze wzorem nakładki LED. W kolejnym kroku należy odpalić program graficzny – tu chociażby można zaproponować darmowego Gimpa – i wykazać się kreatywnością. Celem jest umieszczenie na nakładce szablonu, przez który ma przechodzić światło.

Najciekawsze 3 LED-owe wariacje zostaną nagrodzone nie byle jaką płytą główną, a samym AORUS-sem Z270X-Gaming 5 kosztującą około 850 zł. Ponadto do pudełek zostaną dołączone nakładki LED zaprojektowane przez finalistów konkursu. Głosujący na swoich faworytów również mają szansę powalczyć o osobną pulę nagród, w której znajduje się 10 kuponów Steam o wartości $20.

Projekty nakładek LED w trybie ciągłym można meldować na stronie Gigabyte do 23 czerwca, natomiast termin głosowania zakończy się z dniem 30 czerwca. Wówczas organizator konkursu będzie miał czas do 10 lipca, aby zliczyć wszystkie wpisy i podać autorów wyróżnionych prac. 

Źródło: Gigabyte

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię