Strona głównaGryGoat of Duty do zdobycia za darmo

Goat of Duty do zdobycia za darmo

Przez najbliższe 2 tygodnie każdy ma okazję całkowicie za darmo zdobyć grę Goat of Duty. To parodia popularnych strzelanek, w której wcielamy się w kozy wyposażone w mordercze bronie.

Już teraz na Steamie całkowicie za darmo możecie dodać do swojej biblioteki grę Goat of Duty. To strzelanka multiplayer, w której kierujemy poczynaniami kozy i to kozy wyposażonej w broń. Naszymi przeciwnikami są inni gracze, również sterujący tego typu zwierzakami.

Produkcję trudno określić inaczej niż parodię strzelanek, ale wcale nie oznacza to, że nie można się przy niej świetnie bawić. Promocja już ruszyła i po dodaniu gry do swojego konta zostanie ona na nim na zawsze.

Udostępnienie Goat of Duty za darmo związane jest z epidemią koronawirusa. Deweloper chce, aby gracze pozostali w domach i unikali zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dlatego postanowili dać swoją grę bez żadnych opłat. Co więcej, od czasu do czasu mają być organizowane specjalne wydarzenia, w trakcie których możliwe będzie zagranie z twórcami gry.

Goat of Duty znajdziecie na Steamie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię