Strona głównaWiadomościRozrywkaCzarna Wdowa zalicza opóźnienie. Film nie trafi do kin w maju

Czarna Wdowa zalicza opóźnienie. Film nie trafi do kin w maju

Niestety, koronawirus zbiera kolejne żniwa. Jedną z ofiar pandemii stał się film Czarna Wdowa, który miał rozpocząć kolejną fazę filmowego uniwersum Marvela. Jednak Black Widow nie trafi do kin we wcześniej ustalonym terminie.

Black Widow ze Scarlett Johansson w roli głównej miał trafić do kin już 1 maja. Chociaż obraz opowiada o wydarzeniach sprzed Infinity War i Endgame, to rozpoczyna czwartą fazę filmowego uniwersum Marvela. Niestety, na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Marvel oficjalnie ogłosił, że premiera zostaje przełożona. Póki co nie poznaliśmy nowej daty.

Nie ma czemu się dziwić. Kina w wielu krajach na całym świecie są zamknięte. Wypuszczanie w tym momencie jakiegokolwiek filmu nie miałoby żadnego sensu. Marvel nie podał też nowej daty premiery, bo tak naprawdę nie wiadomo, kiedy sytuacja z koronawirusem zostanie opanowana. Dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać. To też prawdopodobnie oznacza, że wiele innych filmów i seriali Marvela zobaczymy później.

W tym momencie prace na planach filmów The Eternals oraz Shang-Chi zostały wstrzymane. To samo tyczy się serialu Falcon and the Winter Soldier, który szykowany był z myślą o platformie Disney Plus. Być może czeka nas sytuacja, w której przez kilka miesięcy nie będą pojawiać się prawie żadne nowe filmy i seriale, bo nie będzie możliwe rozpoczęcie produkcji. Wiele zależy od sytuacji na świecie, ale trzeba być na to gotowym.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię