Strona głównaGryAktualnościGod of War - nowy mod pozwala zmienić Kratosa w potwora

God of War – nowy mod pozwala zmienić Kratosa w potwora

Większość modyfikacji do God of War polega na poprawie oświetlenia i grafiki, ale jeden modder poszedł w bardziej niecodziennym kierunku.

W przeszłości, modder Speclizer koncentrował się na wyszukiwaniu sekretów niedostępnych w normalny sposób dla graczy i wykorzystaniu niewykorzystanych assetów w Last of Us oraz konsolowej wersji God of War. Teraz jednak przeszedł samego siebie, tworząc Kratosa przypominającego bardziej goblina z horroru niż bohatera.

Zobacz: Następne trzy Call of Duty pojawią się na PlayStation

W modyfikacji pomogły mu stworzone przez siebie narzędzia, które pozwalają na edytowanie modeli w czasie rzeczywistym, jak również dłubanie w trybie foto i korzystanie z funkcji noclip. Edycja modeli jest tutaj prawdziwym “game changerem” (dosłownie i w przenośni), bo pozwala m.in. na zmianę pozycji i rozmiaru dowolnej części ciała bohatera.

Inne dzieła Speclizera możecie zobaczyć na jego koncie na twitterze oraz kanale Youtube, ale ich wykorzystanie po swojemu będzie wymagało wniesienia opłaty na rzecz autora na jego koncie Patreon. “Licencja” kosztuje 14 dolarów miesięcznie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię