Strona głównaGryAktualnościNastępne trzy Call of Duty pojawią się na PlayStation

Następne trzy Call of Duty pojawią się na PlayStation

Dyskusji o sprzedaży Activision ciąg dalszy. Jednym z najgłośniejszych tematów w kontekście tego przejęcia jest przyszłość Call of Duty.

Kiedy oficjalnie poinformowano o sprzedaży Activision, myśli fanów gier wideo powędrowały w wiele różnych stron. Najbardziej przejęta wydawała się jednak społeczność Call of Duty. Niemalże natychmiast pojawiło się pytanie: „Czy to koniec CoD-a na PlayStation?”.

Zobacz: Battlefield 2042 – z gry znika tryb Zombie

Chociaż wcześniej słyszeliśmy już stanowisko Sony w tej sprawie, teraz dodatkowo wątpliwości rozwiał Bloomberg. Wygląda na to, że Microsoft faktycznie planuje dotrzymać obietnic złożonych we wcześniejszych porozumieniach między Sony a Activision. Kolejne trzy odsłony CoD-a mają pojawić się na konsolach PlayStation.

W tym roku powinno zadebiutować kolejne Modern Warfare od Infinity Ward. Cały czas krążą również plotki, że w przyszłym roku ma pojawić się Black Ops od Treyarch. W 2023 roku ma też podobno ukazać się sequel Warzone. Czyby battle royale miał liczyć się jako jeden z CoD-ów i stać się ostatnią odsłoną, która pojawi się na PlayStation?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBloomberg
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię