Strona głównaGryAktualnościGod of War: Ragnarok bez polskiego dubbingu. Sony wyjaśnia

God of War: Ragnarok bez polskiego dubbingu. Sony wyjaśnia

Pudełkowa wersja God of War: Ragnarok nie otrzymała polskiej ścieżki dialogowej, pomimo stosownej informacji na opakowaniu. Sony wyjaśnia i zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Dziś miała miejsce premiera God of War: Ragnarok na PS4 i PS5. Niestety polscy gracze nie mogli cieszyć się z pełnej lokalizacji gry. Pudełkowa wersja gry była pozbawiona polskiej ścieżki dźwiękowej. Zamiast tego dostępne były tylko polskie napisy. Wersja przeznaczona na rynek polski miała zawierać pełny dubbing, jednak wygląda na to, że do sprzedaży trafiły kopie przeznaczone na zachód.

Co ciekawe, problem nie dotyczy wszystkich egzemplarzy oraz wersji cyfrowej. Według informacji na PlayStation Store wersja z polskim dubbingiem na PlayStation 5 powinna być oznaczona kodem PPSA08332, a wydanie na PlayStation 4 kodem CUSA34390.

Sony zdążyło już wydać w tej sprawie oświadczenie mające na celu uspokojenie graczy:

Sony Interactive Entertainment przyznaje, że standardowa fizyczna edycja God of War Ragnarok zawiera informację o dostępności gry w polskiej wersji językowej. Produkt jest w pełni grywalny z polskimi napisami, menu oraz interfejsem, choć polska wersja dźwiękowa nie jest w tej chwili dostępna. Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem tej sytuacji. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco – czytamy w oświadczeniu.

Teraz pozostaje czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Oj tam ryzykowne, jak na razie z media expert jeśli chodzi o preordery same pozytywne zaskoczenia, a GOW – przyjemnie się gra, ta grafika robi wrażenie, a dubbing – mi tam potrzebny nie był 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię