Strona głównaGryAktualnościGod of War Ragnarök trafi na PC i ma datę premiery

God of War Ragnarök trafi na PC i ma datę premiery

Kratos i Atreus wkrótce powrócą na PC.

God of War Ragnarök to jedna z najbardziej docenianych gier na PS5, jednak gracze na PC musieli długo czekać na jej premierę.

Podczas Sony’s State of Play 30 maja 2024 roku ogłoszono w końcu datę premiery na PC.

Gra kontynuuje historię Kratosa i jego syna Atreusa, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań z 2018 roku. Osadzona w świecie nordyckiej mitologii, kontynuacja zdobyła uznanie krytyków w listopadzie 2022 roku za emocjonalną fabułę i doskonale zaprojektowane mechaniki walki.

W ostatnich latach Sony coraz częściej udostępnia swoje tytuły na PC, czego dowodem są gry takie jak Marvel’s Spider-Man, Horizon: Zero Dawn i Helldivers 2, które trafiły na Steam.

God of War Ragnarök zostanie wydany na PC 19 września 2024 roku.

Za przeniesienie gry na PC ponownie odpowiada Jetpack Interactive, współpracując z Santa Monica Studio.

Sony poinformowało, że wersja PC będzie oferować możliwość gry w natywnej rozdzielczości 4K oraz wsparcie dla ultrapanoramicznych ekranów, jeśli masz odpowiedni sprzęt. W pakiecie znajdzie się także DLC Valhalla, które zadebiutowało na PS5 w grudniu 2023 roku. DLC opowiada o Kratosie, który stawia czoła swojej przeszłości, podejmując wyzwania Valhalli.

Sony zapowiedziało, że szczegóły dotyczące wymagań systemowych zostaną ujawnione bliżej daty premiery.

God of War Ragnarök jest już dostępny w przedsprzedaży na PC. Można go zamówić na Epic Games Store lub Steam. Dostępne są dwie wersje do zamówienia. Standard Edition zawiera dodatkową zawartość w postaci kostiumu śnieżnego dla Kratosa i kosmetycznej tuniki śnieżnej dla Atreusa. Cena na Steam wynosi 259 zł

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej, dostępna jest wersja Digital Deluxe, która zawiera kostiumy Darkdale dla Kratosa i Atreusa, kosmetyczne dodatki dla topora Leviatana i ostrzy Chaosu, cyfrowy mini artbook stworzony przez Dark Horse oraz ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Beara McCreary’ego. Cena na Steam wynosi 299 zł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SzczepanTech
SzczepanTechhttps://szczepan.tv
Twórca internetowy - Streamer - Redaktor Naczelny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię