Strona głównaGryAktualnościGodfall bez trybu offline. Będzie wymagał PS Plusa

Godfall bez trybu offline. Będzie wymagał PS Plusa

Nadchodząca razem z nową generacją gra kooperacyjna Godfall będzie wymagała ciągłego dostępu do internetu. Zarówno na PC, jak i PlayStation.

Im bliżej jesteśmy premiery nowych konsol, tym więcej szczegółów poznajemy odnośnie Godfall. Widzieliśmy już widowiskową walkę, ładną grafikę i napędzaną ciekawą historię fabułę. Tym razem przyszedł czas na tę negatywną część.

Zobacz: Tak Ghost of Tsushima powinno wyglądać na PlayStation 5

Na Twitterze deweloperzy zaczęli powoli dostosowywać oczekiwania graczy do swojej nowej produkcji i odpowiadać na niektóre pytania. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że ich produkt nie będzie należał do bogatego ostatnio gatunku live service. Mimo to wciąż będzie jednak wymagał ciągłego połączenia z internetem.

Dla posiadaczy komputerów osobistych nie będzie to pewnie robiło większej różnicy. Po stronie PlayStation oznacz to jednak, że do gry będzie wymagany PS Plus. Nawet jeżeli chcecie przejść tytuł w pełni solo, ignorując aspekt online kooperacji, będziecie zmuszeni do wykupienia abonamentu Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię