Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - tak wygląda pełna mapa Night City

Cyberpunk 2077 – tak wygląda pełna mapa Night City

Do internetu wyciekły nowe informacje dotyczące Cyberpunka 2077. Poznaliśmy pełną mapę Night City.

Jesteśmy w trakcie bardzo dobrego dnia dla fanów wyczekujących Cyberpunka 2077. Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że gra zyskała złoty status i nie będzie już więcej opóźniana. Teraz z kolei możemy przyjrzeć się mapie przedstawionego w grze miasta.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt szykuje się na crunch

Cyberpunk 2077 Mapa

Powyższe zdjęcie zawdzięczamy forum Resetera. Wśród najnowszych postów pojawiło się tam pełne Night City z Cyberpunka. Jest to papierowa mapa, która będzie dołączana do pudełkowych wersji gry w przyszłym miesiącu.

Dzielnica Watson na północy to miejsce, gdzie zaczynamy całą przygodę. Pełną kolorowych neonów lokację widzieliśmy już podczas licznych gameplayów. Zwiedzaliśmy już kiedyś również Pacificę, oryginalnie planowaną na atrakcję turystyczną. Pozostaje jeszcze tylko pytanie, jak duża część gry dzieje się poza miastem. Chociaż w Night City będziemy pewnie spędzać większość czasu, nikt nie powiedział, że tylko do granic miasta będzie ograniczać się wątek fabularny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię