Strona głównaGryAktualnościGodfall Challenger Edition oraz Prison Architect za darmo

Godfall Challenger Edition oraz Prison Architect za darmo

Tradycyjnie jak w każdy czwartek Epic Games udostępnia nowe gry za darmo. W tym tygodniu są to Godfall Challenger Edition oraz Prison Architect. Oba tytuły będą dostępne do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Czwartek, a to oznacza możliwość zdobycia gry za darmo w Epic Games Store. Tradycyjnie gry można przypisać na zawsze do swojego konta, jednak trzeba się wyrobić do przyszłego czwartku do godziny 17:00. A w tym tygodniu do zdobycia:

Zobacz: Broń z Halo trafi do Destiny 2 z okazji 30. urodzin Bungie

Godfall Challenger Edition – jest to pozbawiona kampanii fabularnej wersja gry, w której udostępniono tzw. endgame. Do wyboru trzy tryby rozgrywki Lightbringer, Dreamstones oraz Ascended Tower od Trials. Godfall to gra action RPG osadzona w świecie fantasy, nad którym wisi widmo zagłady. Gracz wciela się w członka rycerzy zakonu, który posiada boskie moce i walczy z ogromnymi hordami wroga.

Godfall Challenger Edition do zdobycia TUTAJ.

Prison Architect to strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w naczelnika więzienia. Do naszych obowiązków należy rozbudowa placówki, oraz zapewnienie bezpieczeństwa, dbanie o HR, przyjmowanie więźniów, ich nadzorowanie i dbanie o porządek. Konieczne będzie także tworzenie wewnętrznych zakładów pracy, aby więźniowie na siebie zarabiali.

Prison Architect do zdobycia TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię