Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGods & Monsters - Ubisoft opublikował demo w usłudze Stadia

Gods & Monsters – Ubisoft opublikował demo w usłudze Stadia

Pierwsze zapowiedzi Gods & Monsters pojawiły się rok temu na E3. Od tego czasu jej losy były dość burzliwe, a teraz okazuje się, że demo… przypadkiem wylądowało w Google Stadia.

Pierwotnie Gods & Monsters miało się ukazać już jakiś czas temu. Po drodze wyniknęły jednak jakieś problemy i ta oraz inne gry Ubisoftu zostały przełożone na późniejszy termin. Jednak wygląda na to, że Ubisoft zdążył już przygotować wersję demonstracyjną oraz nagrał materiały z gry. Jednak coś poszło nie tak, bo demo w niekontrolowany sposób, wcześniej niż zamierzano, wylądowało w usłudze Google Stadia. Do sieci trafiły też materiały wideo z rozgrywki.

Ubisoft oficjalnie potwierdził przeciek, zapewniając jednak, że wersja Gods & Monsters, z którą mamy do czynienia na Google Stadia oraz w powyższym materiale, sporo różni się od tego, co będziemy mogli zobaczyć już wkrótce. I oby tak było, bo film pokazuje grę jako zlepek “assetów” z innych tytułów francuskiego dewelopera. Czy tak będzie naprawdę? Przekonamy się jeszcze w tym roku, na PC oraz konsolach obecnej i nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię