Strona głównaGryAktualnościGods & Monsters Ubisoftu zmienia nazwę

Gods & Monsters Ubisoftu zmienia nazwę

Wygląda na to, że zbliżamy się do konkretnej zapowiedzi Gods & Monsters. Gra Ubisoftu nazywa się teraz Immortals: Fenyx Rising. 

O Gods & Monster ostatni raz słyszeliśmy w połowie czerwca, kiedy na Stadii przypadkowo pojawiło się demo gry. Ubisoft zapowiadał wtedy bardziej szczegółowe informacje pod koniec lata, a swój produkt nazywał „wcześniej znanym jako Gods & Monsters”.

Zobacz: Ubisoft nie przewiduje kopii fizycznych dla kolekcjonerek dla Xboxa One

Dzięki tajwańskiemu komitetowi, który zajmuje się oceną wiekową gier, poznaliśmy powód tych określeń wydawcy. Oceniono niedawno produkcję o nazwie „Immortals: Fenyx Rising”, co wygląda na nowy tytuł nadchodzącej gry Ubisoftu.

Kontynuując te spekulacje, kolejnych informacji dotyczących Immortals: Fenyx Rising powinniśmy spodziewać się w połowie września. W przeciągu kilku kolejnych tygodni ma odbyć się Ubisoft Forward. Biorąc pod uwagę, że gra ma pojawić się do kwietnia 2021 roku, jest to dobry moment na jakiś reveal.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię