Strona głównaGryAktualnościUbisoft nie przewiduje kopii fizycznych dla kolekcjonerek dla Xboxa One

Ubisoft nie przewiduje kopii fizycznych dla kolekcjonerek dla Xboxa One

Ubisoft zdecydował, że kolekcjonerki Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla i Watch Dogs Legion na Xbox pozbawione będą fizycznych kopii gier.

Ubisoft dokonał ważnej zmiany w wersjach kolekcjonerskich trzech swoich bardzo wyczekiwanych gier – a konkretnie ich wersji dla Xboxa One. Jeśli złożyliście przedpremierowe zamówienie na Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla czy Watch Dogs: Legion to możecie się spodziewać cyfrowej kopii gry, a nie fizycznego nośnika.

 

Watch Dogs Legion 1

Takie przynajmniej informacje płyną ze strony Pomocy angielskiego sklepu Ubisoftu. Wydawca nie zdradził powodów swojej decyzji, ale może mieć związek z funkcją Smart Delivery, która ma pozwalać na darmowe przenoszenie gier między Xboxem obecnej i nowej generacji. Wszystkie trzy gry Ubisoftu wspierają tę funkcję, więc dla każdej kupujecie tylko jedną kolekcjonerkę i gracie gdzie chcecie. Zmiana dotyczy klientów z Wielkiej Brytanii, nie wiadomo jak w przyszłości będzie wyglądać dla innych krajów. Póki co wykluczono podobne podejście dla Stanów Zjednoczonych.

Zobacz: Wiceprezes Ubisoft zwolniony i z zarzutami o nękanie

Zmiana nie dotyczy wersji na PlayStation 4 / PlayStation 5. Tam kupujący dostaną fizyczną kopię gry, którą uruchomią na obu konsolach, aczkolwiek okładka będzie wyglądać jak z wersji na PS4. Cena wersji next-genowej ma wynosić około 60 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię