Strona głównaGryGodzina gameplay'u z komentarzem twórców z Forza Horizon 4 - nadchodzi nowa...

Godzina gameplay’u z komentarzem twórców z Forza Horizon 4 – nadchodzi nowa królowa wyścigów na PC?

Wielka Brytania zamieni się w plac zabaw dla fanów szybkich wyścigów. Rywalizacji na torach będą towarzyszyć piękne widoki zmieniające się wraz z porą roku.

Jeśli mówimy o najlepszych grach wyścigowych odzwierciedlających wysoki realizm jazdy to nie sposób pominąć serii Forza. Franczyza od wielu lat regularnie wjeżdża na konsole i PC-ty racząc nas czystą dawką adrenaliny. Po raz kolejny odwiedzi naszą platformę już 2 października w najnowszej odsłonie spinn-offu Forza Horizon 4.

Ponieważ czasu do premiery zostało jeszcze całkiem sporo twórcy gry będą nam o niej przypominać w cyklicznych streamach na żywo prezentując odpicowane trailery i surowy gameplay. W najnowszym materiale niemal przez godzinę możemy podziwiać model jazdy i oprawę graficzną w letnim wydaniu.

[you tube=U2d7CqmUHPk]

Trzeba wspomnieć, że będzie to pierwsza z części, w której deweloperzy zastosowali zmieniające się pory roku w trybie tygodniowym. Oznacza to różne warunki środowiska wpływające na charakter prowadzenia samochodu. Podczas deszczowej jesieni na mokrych nawierzchniach auto będzie traciło przyczepność kół, zaś w zimowej aurze poślizgamy się po jeziorze skutym lodem.

W części filmu ujęto również model tworzenia postaci. Nie będziemy mogli od podstaw wyrzeźbić swojego awatara, lecz do dyspozycji otrzymamy tyle różnych ciuchów (ponad 500 różnych części garderoby), że bez problemu wykreujemy indywidualną wersję kierowcy.            

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię