Strona głównaGryMod Warfare do GTA V zmienia Lost Santos w obszar wojny

Mod Warfare do GTA V zmienia Lost Santos w obszar wojny

Jeśli macie dość gangsterskiego życia za sprawą jednego moda możecie przywdziać mundur żołnierza i rozpętać prawdziwą wojnę. Oferowany tryb gry Warfare wprowadza zmagania dwóch drużyn liczących po 20 osób.

GTA V doczekało się tylu modów, że nie starczyłoby chyba życia na dokładne sprawdzanie każdego z nich. Są takie, które wprowadzają superbohaterów, poprawiają oprawę graficzną lub przebudowują kompletnie charakter rozgrywki. I te ostatnie zdają się najciekawsze realizując odmienne pomysły w obrębie jednego środowiska. Wśród takich modów Warfare wyrasta na solidnego kandydata do instalacji i przegrania z nim choćby kilku godzin.

Jego twórca zanzou wyszedł z prostą koncepcją stworzenia trybu gry nieco wzorowanego na klimacie Call of Duty. I chyba też nie od parady nazwał swojego moda Warfare. Zmienia on Los Santos w strefę mocno zmilitaryzowaną, gdzie dwie drużyny po 20 cyfrowych żołnierzy rywalizują między sobą aż do ostatniego gracza.

Żeby było jasne, rozgrywka bazuje na trybie „singleplayer”, tzn., że 39 pozostałych „osób” to NPC-e. Jednakże sztuczna inteligencja doskonale wie, jak skutecznie zabijać. Korzysta z udostępnionych pojazdów wojskowych, broni, nadto zajmuje idealne miejsca w obszarze wojny, aby zapewnić sobie dobry punkt do rażenia ołowiem wroga i osłonę przed jego ostrzałem.

[you tube=RO1Fr4jxYA0]

Lokacje przeznaczone do zmagań drużynowych stanowią konkretne miejsca z Los Santos. Niektóre oferują większą przestrzeń do prowadzenia otwartej wymiany ognia, inne zaś bardziej zamknięte, gdzie trzeba walczyć o każdy metr powierzchni, jak np. na jachcie.     

Mod Warfare jest dostępny za darmo i można go ściągnąć wraz z instrukcją instalacji z tej strony.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię