Strona głównaGryAktualnościGOG.com wprowadza najlepszą politykę zwrotów gier w całej branży

GOG.com wprowadza najlepszą politykę zwrotów gier w całej branży

GOG.com właśnie zaktualizował swoją politykę zwrotów gier. W tym momencie jest to najlepszy regulamin na rynku, który pozwala zwracać gry nawet po 30 dniach.

W tym momencie GOG.com pozwala na zwroty gier nawet po 30 dniach od zakupu. Co ciekawe, regulamin nie określa maksymalnego czasu grania, po który odzyskanie pieniędzy nie jest już możliwe, więc w teorii takie ograniczenie w ogóle nie istnieje. Oczywiście nie polecamy kupowania gier, przechodzenia ich i zwracania, bo to najzwyczajniej w świecie nie w porządku.

Sam sklep również widzi pole do nadużyć, więc zapewnia, że będzie przez cały czas monitorować sprawę, aby mieć pewność, że deweloperzy są odpowiednio nagradzani za swoje gry.

– Prosimy, miejcie na uwadze czas i ciężką pracę włożoną w tworzenie gier, w które gracie i pamiętajcie, że zwroty to nie recenzje. Jeśli ukończyłeś grę pomimo tego, że ci się nie podobała, podziel się swoją opinią. Prosimy nie wykorzystujcie naszego zaufania poprzez zwroty nierozsądnej liczby gier. Nie bądź tą osobą. Nikt nie lubi takich osób – napisał GOG.com w oświadczeniu.

Dla porównania zarówno Steam, jak i Epic Games Store pozwalają na zwrot po 2 tygodniach od zakupu gry, ale tylko pod warunkiem, że nie graliście w nią dłużej niż 2 godziny.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię