Strona głównaWiadomościAkcesoriaLogitech chce stworzyć najlepsze krzesło dla graczy w historii

Logitech chce stworzyć najlepsze krzesło dla graczy w historii

Logitech będzie kolejną firmą, która spróbuje swoich sił na rynku foteli dla graczy. Jednak szwajcarska marka nie podchodzi do tego w klasyczny sposób. Logitech chce stworzyć najlepszy fotel w historii i nawiązuje w tym celu współpracę z Hermanem Millerem.

Herman Miller to projektant, który ma na swoim koncie wiele ergonomicznych krzeseł w tym między innymi wręcz ikoniczny model Aeron, który w Polsce możecie kupić za około 3 tys. złotych. Teraz nawiązał on współpracę z Logitechem, czego efektem na być najlepsze krzesło gamingowe w historii z idealną ergonomią.

Logitech chce zerwać z wieloma łatkami, które przyczepiły się do producentów krzeseł gamingowych. Gracze często zarzucają im inspirowanie się rynkiem motoryzacyjnym, a czasami także niską jakość wykonania. Logitech chce postawić nie tylko na wysoką jakość, ale też innowację. Kluczowa ma być jak najlepsza ergonomia i wygoda użytkowania.

Na ten moment nie znamy jednak żadnych szczegółów. Więcej informacji mamy poznać wiosną 2020 roku. To prawdopodobnie wtedy krzesło zostanie zaprezentowane.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię