Strona głównaWiadomościGOG od teraz po polsku! Z tej okazji wiele promocji i nowości

GOG od teraz po polsku! Z tej okazji wiele promocji i nowości

Wreszcie faktem stało się marzenie wielu graczy w Polsce. Sklep GOG.com, dawniej znany jako Good Old Games, oficjalnie zadebiutował w swojej polskiej odsłonie. Serwis został całkowicie spolszczony, bibliotekę gier powiększono o kilka polskich klasyków, a niektóre gry są dostępne po obniżonych cenach. Z tej okazji przygotowano również kilka ciekawych promocji.

Jeśli chodzi o to, co chyba interesuje większość graczy, czyli obniżki cen, to w niektórych przypadkach sięgają one ponad nawet 80 procent, jak w przypadku serii Wiedźmin czy ponad 50% jak cena Baldurs Gate: Edycja Rozszerzona. Spolszczono natomiast nie tylko stronę jako taką, ale także udostępniono obsługę klienta w naszym rodzimym języku i najbardziej popularne w Polsce metody płatności. Dodano także polskie lokalizacje dla wielu gier. I na koniec nowe tytuły w bibliotece sklepu – są to między innymi Crime Cities, Sołtys i Skaut Kwatermaster oraz wiele innych. Przez najbliższe niecałe dwa dni dostępne będą także tytuły za darmo – są to Stronghold HD, A.D. 2044 oraz wspomniane już Sołtys i Skaut Kwatermaster. Sklep przygotowuje również wielkie, polskie premiery, jak chociażby Frostpunk.

Zobacz: Jakimś cudem jeszcze nie kupiłeś Wiedźmina 3? Teraz jest do tego świetna okazja

Nieco zabawnym jest fakt, że sklep założony przez polską firmę – CD Projekt – czekał aż 9 lat by pojawić się w wersji specjalnie dla Polaków. Najważniejsze jednak, że w końcu ten moment nastał, w ślad za czym poszło wiele dodatkowych korzyści dla klientów z kraju nad Wisłą. Pora na wielkie zakupy?

 

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię