Strona głównaWiadomościGOG rozda za darmo użytkownikom najbardziej pożądane gry

GOG rozda za darmo użytkownikom najbardziej pożądane gry

Darmowe gry czekają na tysiące osób. Aby dopomóc szczęściu i sprawić sobie nowy tytuł w biblioteczce wystarczy zrobić jedną prostą rzecz…

Doskwiera Wam może gamingowy głód? To poważne choróbsko zbiera coraz większe żniwo ofiar, które nie mają w co grać. Na ratunek wszystkim graczom przychodzi nowa wyprzedaż GOG-a mająca wystartować już w najbliższy poniedziałek. Hasłem przewodnim akcji są najbardziej pożądane gry.

Nie jest to jednak zwykła promocja sprzedażowa. Nie będzie trzeba wydać choćby grosika, by otrzymać gierkę, Zapewnia o tym organizator, który przygotował tysiące darmowych kluczy dla swoich wiernych użytkowników. I co najważniejsze, pula tytułów zależna jest od samych użytkowników.

Kto jest zainteresowany bezpłatną gierką, niechaj jak najprędzej zaloguje się na swoje konto i zajrzy do opcji „listy życzeń”. Jeśli brak tam jakiejkolwiek pozycji z grą należy dodać choć jedną i upublicznić ją dla wszystkich. Osoby, które wyłoni system GOG-a otrzymają upragnioną giereczkę. Aby mieć pewność, że zgarniemy najbardziej pożądany tytuł, warto zaktualizować Wishlistę i zostawić tam tylko np. wpis z Wiedźminem 3, Ghost Recon: Wildlands lub Prey.

Pamiętajcie tylko, by wykonać to zadanko do końca weekendu.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię